Aktuální kalendář pro rok 2018
Nechcete přijít o nic, co se u nás děje? Klikněte na bíle + v modrém čtverci hned vpravo dole pod kalendářem a přidejte si naše termíny do svého diáře.

Kurz přežití v přírodě (od dubna do října)

Od dubnu začíná třídenní Kurz přežití v přírodě. Nebude to žádná flákárna, ale pořádná práce. Musíme přece něco jíst, pít a někde spát. Naučíme se rozdělávat oheň, postavit si přístřešek, orientovat se v terénu a získat vodu s potravou a mnoho dalšího. Důležité je i znát první pomoc a i to Vás tu nemine. Kurz se rychle blíží, proto se nezapomeňte včas přihlásit.

Rafting ve Slovinsku

Již za tři měsíce se opět vydáme do Julských Alp, kde sjedeme nádherné řeky Sávu Bohjincu a Soču. Tuto nezapomenutelnou dovolenou doplníme zážitky z via ferraty a sportovní lukostřelby. A jako třešnička na dortu Vás posledním dnem čeká opravdový zážitek - canyoning. Tak neváhejte! Vyrážíme již 8. 6. 2011 na rafting do Slovinska.

Výstup na Mont Blanc

Hned na začátek července je připraven výstup na Mont Blanc. Osvojíme si základy o bezpečném pohybu na ledovci a zachycení pádu do ledovcové trhliny a poté už pro nás nebude problém výstup na tento vrchol :).

Via ferraty

Od konce května až po celé léto budou probíhat pobyty v zahraničí po via ferratách. Navštívíme nejvyšší horu ve Slovinsku, podíváme se do krásné vysokohorské přírody v Itálii a Německu a v Rakousku nás čekají cesty jak pro úplné začátečníky, tak i pro nebojácné turisty. Celé léto prožijeme aktivně a adrenalinově. Pobytů na výběr je mnoho, určitě si vyberete.


Domů