Rafting a via ferraty ve Slovinsku

Pusťte se s námi do boje s nejmocnější přírodní silou. Divoká voda a raftování ve Slovinsku Vám vtrysknou mocné dávky adrenalinu přímo do žil. V jednom jediném balíčku vás čeká rafting, vertikální výstup zajištěnou cestou - via ferrata, lukostřelba a pro opravdové extrémní nadšence canyoning.

Máme vždy něco navíc!

» výtečně poskládaný program do maximální intenzity zážitků
» individuální přístup v malých skupinách
» neustále jste pod bedlivým dohledem instruktora, který je připraven poradit nebo podat pomocnou ruku

Nahlédnout do alba Facebooku 2015.

Nahlédnout do alba Facebooku 2011.

Nahlédnout do galerie 2009.Prohlédněte si video z naší akce 2016:

Prohlédněte si další video ze Soči:Akce trvá 4 dny:

1. den
Odpolední odjezd z Ústí n. Labem přes Prahu a České Budějovice, noční přejezd do Slovinska + dospání cestou u jezera :).

2. den
Rafting na průzračné krasové řece Soče. Na stabilním nafukovacím člunu bezpečně proplujeme četné válce a divoké peřeje od obtížnosti WW II do WW IV. Obvykle začínáme u mostu Boka (v případě nízkého vodního stavu v Srpenici) a končíme nad slalomovou tratí Trnovo.
Odpoledne na vás čeká sportovní lukostřelba, která se těší stále větší oblibě. Zjistíte, že ke střelbě z luku budete potřebovat spíše harmonii spojenou s koordinací a volností pohybu, než fyzickou sílu.

3. den
Tento den si poměříme své síly při zdolání středně těžké železné cesty - Via ferraty v srdci Julských Alp. Výstup povede po krásné skalní linii na Malou Mojstrovku 2 333m (obtížnost B/C) a své přemožitele odmění nezapomenutelně vzdušnými zážitky plné adrenalinu.

4. den
Poslední den na vás čeká canyoning (kaňoning) - pomocí tobogánů, skluzavek, skoků a slaňování, zdoláte kaňon i koryto potoka v horském prostředí Bovce.
Před odjezdem ještě stihneme nakoupit místní ovčí sýr a kolem 13:00 odjíždíme do ČR.

Alternativní program - kdo nechce zkusit adrenalinovou nálož v podobě kaňoningu, může podniknout výlet k pramenu Soči.

Náročnost:
Program je vhodný pro dospělé a děti od 15 let, kteří umí plavat. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Balíček obsahuje:
Rafting na řece Soča, permit za splutí řeky, vybavení pro rafting, zapůjčení veškerého vodáckého vybavení (plovací vesta, přilba, vodácká bunda, neopren, neoprénové boty), výstup via ferratou, vybavení na ferratu (přilba, ferratový set, sedací a prsní úvazek), kurz lukostřelby, informační materiály, průvodce.

Balíček NEOBSAHUJE:
Strava, 2x ubytování v campu (2x cca 12 Eur/osobu), canyoning, pojištění léčebných výloh, doprava.

Služby za příplatek:
Canyoning - 1 200 Kč/os. Kaňoning je zážitek, který opravdu stojí za investici :) Lze uhradit v Eurech až přímo na místě.

Pojištění léčebných výloh v zahraničí - za 50 Kč/os./den vás rádi pojistíme.

Doporučené vybavení:
Plavky, vybavení na kempování, vlastní stan, karimatku, spací pytel, sportovní oblečení na pohyb v horském prostředí, pohorky (podrobněji bude uvedeno v pokynech).

Počet účastníků:
Tento zážitek je podmíněn minimálním počtem 8 osob.

Termín:
1. termín: 05. 07. - 08. 07. 2018
2. termín: 30. 08. - 02. 09. 2018

Rezervace termínu:
Minimálně 2 týdny předem.

Cena:

PoložkaDárkový pobytPojištění
Cena za osobu4 800 Kč200 Kč

Zážitky z raftingu, via ferrat, canyoningu i lukostřelby lze zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 300 Kč.

Dárkové certifikáty (vouchery) zasíláme pouze v elektronické podobě.


4 800 Kč vč. DPH